Аттестация

Версия для печатиВерсия для печатиОтправить письмомОтправить письмомPDFPDF

Астана қаласы бойынша Соттар әкімшісі

 

Аттестаттаудан өтетін қызметкердің аты-жөні

 

Аттестаттаудан өтетін қызметкердің лауазымы

Санаты

Құрылым бөлімдері

Әңгімелесу күні мен уақыты

  1.  

Тлеукенова Гульнур Алимтаевна

Бөлім басшысы

C-О-4

Персоналды басқару бөлімі

13.03.2017

10.00

  1.  

Наухан Ермек Қайратұлы

Бөлім басшысы

C-О-4

Талдау және жоспарлау бөлімі

13.03.2017

10.00

  1.  

Баянова Ботагоз Ергазиевна

Бөлім басшысы

C-О-4

Ақпараттық қамтамасыз ету бөлімі

13.03.2017

10.00

  1.  

Ермаганбетова Нургуль Амановна

Бөлім басшысы

C-О-4

Қаржы бөлімі

13.03.2017

10.00

  1.  

Әбутәліп Бақдәулет Абдуллаұлы

Бөлім басшысы

C-О-4

Соттардың инфракұрылымын қамтамасыз ету және дамыту бөлімі

13.03.2017

10.00

  1.  

Байдеров Акжан Алпатович

Бөлім басшысы

C-О-4

Ішкі қауіпсіздік және соттардағы

сыбайлас жемқорлықтың алдын алу бөлімі

13.03.2017

10.00

  1.  

Оспанова Карлыгаш Каировна

Кеңсе меңгерушісі

С-R-1

Есіл аудандық соты

13.03.2017

10.00

  1.  

Омирова Камажай Токтарбаевна

Кеңсе меңгерушісі

С-R-1

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық қылмыстық соты

13.03.2017

10.00

  1.  

Ерназарова Жанар Амангельдиевна

Кеңсе меңгерушісі

С-R-1

Есіл № 2 аудандық соты

13.03.2017

10.00

  1.  

Донской Андрей Игоревич

Кеңсе меңгерушісі

С-R-1

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық экономикалық соты

13.03.2017

10.00

  1.  

Ибраев Бакытжан Куанышевич

Кеңсе меңгерушісі

С-R-1

Сарыарқа ауданының №2 аудандық соты

13.03.2017

10.00

  1.  

Жанабаева Эльвира Мынбаевна

Кеңсе меңгерушісі

С-R-1

Сарыарқа аудандық соты

13.03.2017

10.00

  1.  

Абиятова Торгын Ризабековна

Кеңсе меңгерушісі

С-R-1

Кәмелетке толмағандар істері жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соты

13.03.2017

10.00

  1.  

Шыныбеков Аслан Талгатович

Кеңсе меңгерушісі

С-R-1

Алматы № 2 аудандық соты

13.03.2017

10.00

  1.  

Жакеева Гулдана Куралбековна

Бас маман

C-О-5

Құжаттамалық қамтамасыз ету басқармасы

13.03.2017

10.00

  1.  

Бектемирова Эльмира Талгатовна

Бас маман-мемлекеттік тілді жетілдіру бойынша маман

C-О-5

Құжаттамалық қамтамасыз ету басқармасы

13.03.2017

10.00

  1.  

Исапар Темірлан

Бас маман

C-О-5

Құжаттамалық қамтамасыз ету басқармасы

13.03.2017

10.00

  1.  

Тажимбетова Алтын Жоламановна

Бас маман

C-О-5

Құжаттамалық қамтамасыз ету басқармасы

13.03.2017

10.00

  1.  

Сегизбаева Алия Кусайновна

Бас маман

C-О-5

Құжаттамалық қамтамасыз ету басқармасы

13.03.2017

10.00

  1.  

Сагимбаева Алмагуль Жумабаевна

Бас маман

C-О-5

Құжаттамалық қамтамасыз ету басқармасы

13.03.2017

10.00

БЕКІТІЛДІ

«Қазақстан Республикасы Жоғарғы соты жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаментінің (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты аппаратының) Астана қаласы бойынша Соттар әкімшісінің басшысы

Р.О.Тауымбеков _______________

«_____» _________________2017ж.

 

Астана қаласы бойынша Соттар әкімшісі

 

Аттестаттаудан өтетін қызметкердің аты-жөні

 

Аттестаттаудан өтетін қызметкердің лауазымы

Санаты

Құрылым бөлімдері

Әңгімелесу күні мен уақыты

  1.  

Дуйсемуратова Маржан Кайратовна

Бас маман - сот мәжілісінің хатшысы

C-О-5

Құжаттамалық қамтамасыз ету басқармасы

13.03.2017

14-30

  1.  

Буркутбаева Мейрамгуль Жуматаевна

Бас маман - сот мәжілісінің хатшысы

C-О-5

Құжаттамалық қамтамасыз ету басқармасы

13.03.2017

14-30

  1.  

Смагулова Багжан Дюсентаевна

Бас маман - сот мәжілісінің хатшысы

C-О-5

Құжаттамалық қамтамасыз ету басқармасы

13.03.2017

14-30

  1.  

Сейтова Марал Каскырбаевна  

Бас маман - сот мәжілісінің хатшысы

C-О-5

Құжаттамалық қамтамасыз ету басқармасы

13.03.2017

14-30

  1.  

Ильяс Мирахмед Закиржанович

Бас маман - сот мәжілісінің хатшысы

C-О-5

Құжаттамалық қамтамасыз ету басқармасы

13.03.2017

14-30

  1.  

Насымбаев Батыржан Бейсенбаевич 

Бас маман - сот мәжілісінің хатшысы

C-О-5

Құжаттамалық қамтамасыз ету басқармасы

13.03.2017

14-30

  1.  

Атимова Динара Бакберовна

Бас маман - сот мәжілісінің хатшысы

C-О-5

Құжаттамалық қамтамасыз ету басқармасы

13.03.2017

14-30

  1.  

Сарсембаева Ажар Жомартовна

Бас маман - сот мәжілісінің хатшысы

C-О-5

Құжаттамалық қамтамасыз ету басқармасы

13.03.2017

14-30

  1.  

Бақтыгереева Саягүл Оралбекқызы

Бас маман - сот мәжілісінің хатшысы

C-О-5

Құжаттамалық қамтамасыз ету басқармасы

13.03.2017

14-30

  1.  

Куспекова Акбота Калабаевна

Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы

С-О-5

Құжаттамалық қамтамасыз ету басқармасы

13.03.2017

14-30

  1.  

Оразгалиев Айдын Ержанович

Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы

С-О-5

Құжаттамалық қамтамасыз ету басқармасы

13.03.2017

14-30

  1.  

Турунтаева Жанна Жумабековна

Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы

С-О-5

Құжаттамалық қамтамасыз ету басқармасы

13.03.2017

14-30

  1.  

Байдалина Жамиля Рашидовна

Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы

С-О-5

Құжаттамалық қамтамасыз ету басқармасы

13.03.2017

14-30

  1.  

Абишера Жанар Аманжоловна

Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы

С-О-5

Құжаттамалық қамтамасыз ету басқармасы

13.03.2017

14-30

  1.  

Головко Наталья Викторовна

Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы

С-О-5

Құжаттамалық қамтамасыз ету басқармасы

13.03.2017

14-30

  1.  

Мустафина Алтыншаш Ашимовна            

Бас маман

C-О-5

Құжаттамалық қамтамасыз ету басқармасы

13.03.2017

14-30

  1.  

Смагулова Айжан Курмангазиевна

Бас маман

C-О-5

Құжаттамалық қамтамасыз ету басқармасы

13.03.2017

14-30

  1.  

Ералина Диана Бекболатовна

Бас маман

C-О-5

Талдау және жоспарлау бөлімі

13.03.2017

14-30

  1.  

Далькеева Елизавета Викторовна

Бас маман

C-О-5

Талдау және жоспарлау бөлімі

13.03.2017

14-30

  1.  

Еспенбетова Каракоз Санабековна

Бас маман

C-О-5

Талдау және жоспарлау бөлімі

13.03.2017

14-30

  1.  

Пазылбекова Мадина Алибековна

Бас маман

C-О-5

Талдау және жоспарлау бөлімі

13.03.2017

14-30

  1.  

Ахимеденова Гульшат Халмуратовна

Бас маман

C-О-5

Талдау және жоспарлау бөлімі

13.03.2017

14-30

  1.  

Рахимбаева Бакытгуль Кинаятовна

Бас маман

C-О-5

Талдау және жоспарлау бөлімі

13.03.2017

14-30

  1.  

Асембекова Айгерим Канатовна

Бас маман

C-О-5

Талдау және жоспарлау бөлімі

13.03.2017

14-30

  1.  

Аргинбаев Еркебулан Торбаевич

Бас маман

C-О-5

Талдау және жоспарлау бөлімі

13.03.2017

14-30

  1.  

Хадыркеева Самал Какимовна

Бас маман

C-О-5

Талдау және жоспарлау бөлімі

13.03.2017

14-30

  1.  

Дуйсембиев Нурсултан Бахитжанович

Бас маман

C-О-5

Талдау және жоспарлау бөлімі

13.03.2017

14-30

  1.  

Тындыбеков Еркебулан Муратбекович

Бас маман – баспасөз қызметінің маманы

C-О-5

Ақпараттық қамтамыз ету бөлімі

13.03.2017

14-30

  1.  

Едикова Зауре Койшыбаевна

Бас маман – баспасөз қызметінің маманы

C-О-5

Ақпараттық қамтамыз ету бөлімі

13.03.2017

14-30

  1.  

Майшинова Айгерим Болатовна

Бас маман

C-О-5

Қаржы бөлімі

13.03.2017

14-30

БЕКІТІЛДІ

«Қазақстан Республикасы Жоғарғы соты жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаментінің (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты аппаратының) Астана қаласы бойынша Соттар әкімшісінің басшысы

Р.О.Тауымбеков _______________

«_____» _________________2017ж.

 

Астана қаласы бойынша Соттар әкімшісі

 

Аттестаттаудан өтетін қызметкердің аты - жөні

 

Аттестаттаудан өтетін қызметкердің лауазымы

Санаты

Құрылым бөлімдері

Әңгімелесу күні мен уақыты

  1.  

Бекбосынов Алмас Хаирович

Бас маман

С-О-5

Астана қаласында орналасқан соттардың қызметін қамтамасыз ету бөлімі

14.03.2017

10-00

  1.  

Пернебаев Азамат Ерматович

Бас маман

С-О-5

Астана қаласында орналасқан соттардың қызметін қамтамасыз ету бөлімі

14.03.2017

10-00

  1.  

Укибаев Дулат Нургалиевич

Бас маман

С-О-5

Астана қаласында орналасқан соттардың қызметін қамтамасыз ету бөлімі

14.03.2017

10-00

  1.  

Боранбаев Бауыржан Рысбаевич

Бас маман

С-О-5

Астана қаласында орналасқан соттардың қызметін қамтамасыз ету бөлімі

14.03.2017

10-00

  1.  

Камзина Жулдыз Сагдиуакасовна

Бас маман

С-О-5

Астана қаласында орналасқан соттардың қызметін қамтамасыз ету бөлімі

14.03.2017

10-00

  1.  

Есмаганбетова Багий Токановна

Бас маман

С-О-5

Астана қаласында орналасқан соттардың қызметін қамтамасыз ету бөлімі

14.03.2017

10-00

  1.  

Шулакова Зарина Нурлановна

Бас маман

С-О-5

Ішкі қауіпсіздік және соттардағы сыбайлас жемкорлықтың алдын алу бөлімі

14.03.2017

10-00

  1.  

Койшыбаев Нурсултан Меирбекович

Аға сот приставы

С-О-5

Ішкі қауіпсіздік және соттардағы сыбайлас жемкорлықтың алдын алу бөлімі

14.03.2017

10-00

  1.  

Акбердиев Галымжан Утепбергенович

Бас маман

С-О-5

Соттардың инфрақұрылымын қамтамасыз ету және дамыту бөлімі

14.03.2017

10-00

  1.  

Крыкпаева Дана Сериковна

Бас маман

С-О-5

Соттардың инфрақұрылымын қамтамасыз ету және дамыту бөлімі

14.03.2017

10-00

  1.  

Турекулов Канат Сапарбайұлы

Бас маман

С-О-5

Соттардың инфрақұрылымын қамтамасыз ету және дамыту бөлімі

14.03.2017

10-00

  1.  

Серікбаев Еркін Қожанұлы

Бас маман

С-О-5

Персоналды басқару бөлімі

14.03.2017

10-00

  1.  

Сапарханұлы Есжан

Бас маман

С-О-5

Персоналды басқару бөлімі

14.03.2017

10-00

  1.  

Қойбақов Уәли Сайлауханұлы

Бас маман

С-О-5

Персоналды басқару бөлімі

14.03.2017

10-00

  1.  

Байханова Рахат Валиқызы

Бас маман

С-О-5

Персоналды басқару бөлімі

14.03.2017

10-00

  1.  

Шойбеков Азамат Жусипович

Бас маман

С-О-5

Персоналды басқару бөлімі

14.03.2017

10-00

  1.  

Идришева Арайлым Адылгазыевна

Бас маман

C-О-5

Қаржы бөлімі

14.03.2017

10-00

  1.  

Ибадуллаев Нурхан

Жетекші маман

С-О-6

Ақпараттық технологиялар және ақпараттық ресурстарды қорғау бөлімі

14.03.2017

10-00

  1.  

Төленді Олжас Маратұлы

Жетекші маман

С-О-6

Ақпараттық технологиялар және ақпараттық ресурстарды қорғау бөлімі

14.03.2017

10-00

  1.  

Ильясова Молдир Кайратқызы

Жетекші маман

С-О-6

Құжаттамалық қамтамасыз ету басқармасы

14.03.2017

10-00

БЕКІТІЛДІ

«Қазақстан Республикасы Жоғарғы соты жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаментінің (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты аппаратының) Астана қаласы бойынша Соттар әкімшісінің басшысы

Р.О.Тауымбеков _______________

«_____» _________________2017ж.

 

Астана қаласы бойынша Соттар әкімшісі

 

Аттестаттаудан өтетін қызметкердің аты - жөні

 

Аттестаттаудан өтетін қызметкердің лауазымы

Санаты

Құрылым бөлімдері

Әңгімелесу күні мен уақыты

  1.  

Хадыл Азамат

Сот приставы

С-О-6

Ішкі қауіпсіздік және соттардағы сыбайлас жемкорлықтың алдын алу бөлімі

14.03.2017

14-30

  1.  

Лекеров Даурен Бауржанович

Сот приставы

С-О-6

Ішкі қауіпсіздік және соттардағы сыбайлас жемкорлықтың алдын алу бөлімі

14.03.2017

14-30

  1.  

Садыков Серик Ералиевич

Сот приставы

С-О-6

Ішкі қауіпсіздік және соттардағы сыбайлас жемкорлықтың алдын алу бөлімі

14.03.2017

14-30

  1.  

Рашатов Мынбол Берикович

Сот приставы

С-О-6

Ішкі қауіпсіздік және соттардағы сыбайлас жемкорлықтың алдын алу бөлімі

14.03.2017

14-30

  1.  

Несіпбек Лаула

Жетекші маман

С-О-6

Қаржы бөлімі

14.03.2017

14-30

  1.  

Ахмедина Назым Нагисхановна

Бас маман

C-R-4

Есіл аудандық соты

14.03.2017

14-30

  1.  

Ыдырышева Кундыз Кенесбековна

Бас маман

C-R-4

Есіл аудандық соты

14.03.2017

14-30

  1.  

Мұртазин Баймұрат Нұрланұлы

Бас маман

C-R-4

Есіл ауданының № 2 аудандық соты

14.03.2017

14-30

  1.  

Камарова Сая Жаксиликовна

Бас маман

C-R-4

Кәмелетке толмағандар істері жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соты

14.03.2017

14-30

  1.  

Тулегенова Ботагоз Макушевна

Бас маман

C-R-4

Сарыарқа аудандық соты

14.03.2017

14-30

  1.  

Оздоева Любовь Берснаковна

Бас маман

C-R-4

Сарыарқа аудандық соты

14.03.2017

14-30

  1.  

Абулкасимова Дана Асиловна

Бас маман

C-R-4

Сарыарқа аудандық соты

14.03.2017

14-30

  1.  

Сәрсембаева Жібек Қайратқызы

Бас маман

C-R-4

Сарыарқа аудандық соты

14.03.2017

14-30

  1.  

Нуртакова Айсулу Мадкеновна

Бас маман

C-R-4

Сарыарқа аудандық соты

14.03.2017

14-30

  1.  

Абильмажинова Кумысшаш Мукашевна

Бас маман

C-R-4

Алматы ауданының № 2 аудандық соты

14.03.2017

14-30

  1.  

Асанов Нурсултан Тулегенович

Бас маман

C-R-4

Алматы ауданының № 2 аудандық соты

14.03.2017

14-30

  1.  

Сембеков Махамбет Тажмагамбетович

Бас маман

C-R-4

Алматы аудандық соты

14.03.2017

14-30

  1.  

Аскарова Лязат Сериковна

Бас маман

C-R-4

Алматы аудандық соты

14.03.2017

14-30

  1.  

Саутбаева Гульнар Ахатаевна

Бас маман

C-R-4

Алматы аудандық соты

14.03.2017

14-30

  1.  

Абдикаримова Багдат Алимжановна

Бас маман

C-R-4

Алматы аудандық соты

14.03.2017

14-30

  1.  

Уакбаева Ардак Саруаровна

Бас маман

C-R-4

Алматы аудандық соты

14.03.2017

14-30

  1.  

Алибаева Маржанкул Сериковна

Бас маман

C-R-4

Сарыарқа ауданының № 2 аудандық соты

14.03.2017

14-30

  1.  

Ахмедова Дидара Джумияновна

Бас маман

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық қылмыстық соты

14.03.2017

14-30

  1.  

Бекмагамбетова Марал Жетписовна

Бас маман

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық қылмыстық соты

14.03.2017

14-30

  1.  

Расылхан Мағжан

Бас маман

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық әкімшілік соты

14.03.2017

14-30

  1.  

Наширов Медеу Марсович

Бас маман

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық әкімшілік соты

14.03.2017

14-30

  1.  

Салимов Нурсалим

Бас маман

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық әкімшілік соты

14.03.2017

14-30

  1.  

Болатбек Тоғжан Қалмаханқызы

Бас маман

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық әкімшілік соты

14.03.2017

14-30

  1.  

Керімбек Айдос

Бас маман

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық әкімшілік соты

14.03.2017

14-30

  1.  

Утаубаева Толкын Уахитовна

Бас маман

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық экономикалық соты

14.03.2017

14-30

БЕКІТІЛДІ

«Қазақстан Республикасы Жоғарғы соты жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаментінің (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты аппаратының) Астана қаласы бойынша Соттар әкімшісінің басшысы

Р.О.Тауымбеков _______________

«_____» _________________2017ж.

 

Астана қаласы бойынша Соттар әкімшісі

 

Аттестаттаудан өтетін қызметкердің аты - жөні

 

Аттестаттаудан өтетін қызметкердің лауазымы

Санаты

Құрылым бөлімдері

Әңгімелесу күні мен уақыты

  1.  

Ахметова Ассель Абдразаковна

Бас маман

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық экономикалық соты

16.03.2017

10-00

  1.  

Хасембаева Калипа Матаевна

Бас маман

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық экономикалық соты

16.03.2017

10-00

  1.  

Дастен Олжас Қайратұлы

Бас маман

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық экономикалық соты

16.03.2017

10-00

  1.  

Орманов Нурсултан Карабекович

Бас маман

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық экономикалық соты

16.03.2017

10-00

  1.  

Жұмаш Жеңіс Жасаралұлы

Бас маман

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық экономикалық соты

16.03.2017

10-00

  1.  

Келдибеков Дарын Дарханович

Бас маман

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық экономикалық соты

16.03.2017

10-00

  1.  

Тулеушева Айзада Жанбулатовна

Бас маман

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық экономикалық соты

16.03.2017

10-00

  1.  

Махатов Аслан Касенович

Аға сот приставы

C-R-4

Есіл аудандық соты

16.03.2017

10-00

  1.  

Арыстанбеков Нурдаулет Каримбекович

Аға сот приставы

C-R-4

Есіл № 2 аудандық соты

16.03.2017

10-00

  1.  

Баймусаев Улан Батырханович

Аға сот приставы

C-R-4

Алматы аудандық соты

16.03.2017

10-00

  1.  

Аманбаев Нұрсұлтан Маратұлы

Сот приставы

C-R-5

Алматы аудандық соты

16.03.2017

10-00

  1.  

Асанов Сәкен Кошурбаевна

Сот приставы

C-R-5

Алматы аудандық соты

16.03.2017

10-00

  1.  

Ибраев Рустем Бауржанович

Аға сот приставы

C-R-4

Алматы № 2 аудандық соты

16.03.2017

10-00

  1.  

Етекбаев Бирлес Жанатович

Сот приставы

C-R-5

Алматы № 2 аудандық соты

16.03.2017

10-00

  1.  

Жапаков Абзал Догдырбаевич

Аға сот приставы

C-R-4

Сарыарқа № 2 аудандық соты

16.03.2017

10-00

  1.  

Шарипов Нургали Бакытович

Сот приставы

C-R-5

Сарыарқа № 2 аудандық соты

16.03.2017

10-00

  1.  

Садвакасов Бекет Далабаевич

Аға сот приставы

C-R-4

Кәмелетке толмағандар істері жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соты

16.03.2017

10-00

  1.  

Шахат Мирхат Мұратұлы

Аға сот приставы

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық әкімшілік соты

16.03.2017

10-00

  1.  

Бердешов Шынболат Ералыұлы

Аға сот приставы

C-R-4

Сарыарқа аудандық соты

16.03.2017

10-00

  1.  

Сармурзин Бауыржан Алдабекович

Сот приставы

C-R-5

Сарыарқа аудандық соты

16.03.2017

10-00

БЕКІТІЛДІ

«Қазақстан Республикасы Жоғарғы соты жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаментінің (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты аппаратының) Астана қаласы бойынша Соттар әкімшісінің басшысы

Р.О.Тауымбеков _______________

«_____» _________________2017ж.

 

Астана қаласы бойынша Соттар әкімшісі

 

Аттестаттаудан өтетін қызметкердің аты - жөні

 

Аттестаттаудан өтетін қызметкердің лауазымы

Санаты

Құрылым бөлімдері

Әңгімелесу күні мен уақыты

  1.  

Қалимажанова Алмажай Төлегенқызы

Жетекші маман

C-R-5

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық экономикалық соты

16.03.2017

14-30

  1.  

Рамазанова Мөлдір Дәлелханқызы

Жетекші маман

C-R-5

Сарыарқа ауданының №2 аудандық соты

16.03.2017

14-30

  1.  

Сәли Азиза Нұрланбекқызы

Жетекші маман

C-R-5

Есіл аудандық соты

16.03.2017

14-30

  1.  

Абильдинова Меруерт Кайранбековна

Жетекші маман

C-R-5

Есіл ауданының № 2 аудандық соты

16.03.2017

14-30

  1.  

Боканова Гульдана Алимжановна

Жетекші маман

C-R-5

Алматы аудандық соты

16.03.2017

14-30

  1.  

Бағлан Ерасыл Нұрланұлы

Жетекші маман

C-R-5

Алматы аудандық соты

16.03.2017

14-30

  1.  

Алибеков Нурлан Танбаевич

Жетекші маман

C-R-5

Алматы ауданының № 2 аудандық соты

16.03.2017

14-30

  1.  

Асанхан Айгерім Бектібайқызы

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Есіл аудандық соты

16.03.2017

14-30

  1.  

Полат Ерик Муратович

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Есіл аудандық соты

16.03.2017

14-30

  1.  

Рымгалиева Баян

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Есіл ауданының № 2 аудандық соты

16.03.2017

14-30

  1.  

Нуржанова Гульжанат Жолдыбаевна

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Кәмелетке толмағандар істері жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соты

16.03.2017

14-30

  1.  

Керімбайұлы Бекзат

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық экономикалық соты

16.03.2017

14-30

  1.  

Маханбетов Шерхан Амандыкович

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Сарыарқа аудандық соты

16.03.2017

14-30

  1.  

Ыбрайханова Айдана Серікқызы

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Сарыарқа аудандық соты

16.03.2017

14-30

  1.  

Шилдебаева Гульим Жанбырбаевна

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Сарыарқа аудандық соты

16.03.2017

14-30

  1.  

Әбіл Аян Ахметжанұлы

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Сарыарқа аудандық соты

16.03.2017

14-30

  1.  

Асенова Майра Сарсенбаевна

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Алматы ауданының № 2  аудандық соты

16.03.2017

14-30

  1.  

Қазиева Бибігүл Темірханқызы

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Алматы ауданының № 2  аудандық соты

16.03.2017

14-30

  1.  

Аманжолов Ескендир Бакытжанович

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық қылмыстық соты

16.03.2017

14-30

  1.  

Абильдаев Нурсултан Сакенович

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық қылмыстық соты

16.03.2017

14-30

  1.  

Акылбаева Шынар Акылбайқызы

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық экономикалық соты

16.03.2017

14-30

  1.  

Муксинов Асылбек Валерьевич

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық экономикалық соты

16.03.2017

14-30

  1.  

Кубегенова Гульсима Акылбековна

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық экономикалық соты

16.03.2017

14-30

  1.  

Салимов Абылай Бауыржанулы

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Алматы аудандық соты

16.03.2017

14-30

  1.  

Абдрашева Асель Бейбутовна

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Алматы аудандық соты

16.03.2017

14-30

  1.  

Жумабекова Галия Жумабаевна

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Алматы аудандық соты

16.03.2017

14-30

  1.  

Еркебекұлы Еркін

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Алматы аудандық соты

16.03.2017

14-30

  1.  

Абдыкадыров Куаныш Кенжебаевич

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық әкімшілік соты

16.03.2017

14-30

  1.  

Мадиев Турлыбек Мауизулы

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық әкімшілік соты

16.03.2017

14-30

  1.  

Мамытов Айдос Ултбекович

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық әкімшілік соты

16.03.2017

14-30

БЕКІТІЛДІ

«Қазақстан Республикасы Жоғарғы соты жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаментінің (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты аппаратының) Астана қаласы бойынша Соттар әкімшісінің басшысы

Р.О.Тауымбеков _______________

«_____» _________________2017ж.

 

Астана қаласы бойынша Соттар әкімшісі

 

Аттестаттаудан өтетін қызметкердің аты - жөні

 

Аттестаттаудан өтетін қызметкердің лауазымы

Санаты

Құрылым бөлімдері

Әңгімелесу күні мен уақыты

  1.  

Абдрахимова Акбаян  Асатилаевна

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық әкімшілік соты

17.03.2017

10-00

  1.  

Дауренбекова Мариям Даулетовна

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық әкімшілік соты

17.03.2017

10-00

  1.  

Совет Дина Сансызбайқызы

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық әкімшілік соты

17.03.2017

10-00

  1.  

Иманбекова Кульзира Абдрамановна

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық әкімшілік соты

17.03.2017

10-00

  1.  

Раймханов Нурсултан Бауржанулы

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Сарыарқа ауданының №2 аудандық соты

17.03.2017

10-00

  1.  

Каирбекова Гульжазира Абдикадировна

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Сарыарқа ауданының №2 аудандық соты

17.03.2017

10-00

  1.  

Кенжалқызы Әйгерім

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Есіл аудандық соты

17.03.2017

10-00

  1.  

Тілеубай Ақнұр Ақылбекқызы

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Есіл аудандық соты

17.03.2017

10-00

  1.  

Манап Дана Манапқызы

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Есіл аудандық соты

17.03.2017

10-00

  1.  

Балғабаев Жәнібек Дүйсенбайұлы

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Есіл ауданының № 2 аудандық соты

17.03.2017

10-00

  1.  

Тлеубаева Ерке Айтмагамбетовна

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Есіл ауданының № 2 аудандық соты

17.03.2017

10-00

  1.  

Смагулова Дарина Кайратовна

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық экономикалық соты

17.03.2017

10-00

  1.  

Тикеева Жулдыз Талипаевна

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық экономикалық соты

17.03.2017

10-00

  1.  

Калдыбаев Чингисхан Каирбекович

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық экономикалық соты

17.03.2017

10-00

  1.  

Шуленбай Әсем Бақтиярқызы

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Есіл аудандық соты

17.03.2017

10-00

  1.  

Сапарбек Нұржанат Бұхарұлы

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Есіл аудандық соты

17.03.2017

10-00

  1.  

Оспанова Айдана Сакеновна

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Есіл аудандық соты

17.03.2017

10-00

  1.  

Бинали Лаура

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Есіл № 2 аудандық соты

17.03.2017

10-00

  1.  

Хасенова Айгерим Дулатовна

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Есіл № 2 аудандық соты

17.03.2017

10-00

  1.  

Бақбергенов Әбдуғазиз Жалғасбайұлы

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Кәмелетке толмағандар істері жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соты

17.03.2017

10-00

БЕКІТІЛДІ

«Қазақстан Республикасы Жоғарғы соты жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаментінің (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты аппаратының) Астана қаласы бойынша Соттар әкімшісінің басшысы

Р.О.Тауымбеков _______________

«_____» _________________2017ж.

 

Астана қаласы бойынша Соттар әкімшісі

 

Аттестаттаудан өтетін қызметкердің аты - жөні

 

Аттестаттаудан өтетін қызметкердің лауазымы

Санаты

Құрылым бөлімдері

Әңгімелесу күні мен уақыты

  1.  

Ибраева Саулет Молдабековна

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Кәмелетке толмағандар істері жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соты

17.03.2017

14-30

  1.  

Темирбаева Анар Дюсембаевна

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық қылмыстық соты

17.03.2017

14-30

  1.  

Касымова Зарина Ермековна

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық қылмыстық соты

17.03.2017

14-30

  1.  

Тлегенов Максат Ардакович

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық қылмыстық соты

17.03.2017

14-30

  1.  

Сембекова Назым Болатбековна

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Алматы аудандық соты

17.03.2017

14-30

  1.  

Бегимкулов Мирас Манатбекович

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Алматы аудандық соты

17.03.2017

14-30

  1.  

Кусаинов Даурен Оралович

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Алматы аудандық соты

17.03.2017

14-30

  1.  

Симиютина Елена Анатольевна

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Алматы аудандық соты

17.03.2017

14-30

  1.  

Мынелов Айдын Ерланович

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық әкімшілік соты

17.03.2017

14-30

  1.  

Нұрбеков Нұрболат Молдалыұлы

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық әкімшілік соты

17.03.2017

14-30

  1.  

Таирханова Молдер

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық әкімшілік соты

17.03.2017

14-30

  1.  

Калимбетова Асель Конаевна

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық әкімшілік соты

17.03.2017

14-30

  1.  

Батырбекова Мадина Каримовна

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық әкімшілік соты

17.03.2017

14-30

  1.  

Сламқұлов Рауан Рахатұлы

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық әкімшілік соты

17.03.2017

14-30

  1.  

Жақсылық Таңшолпан Қалилақызы

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Сарыарқа аудандық соты

17.03.2017

14-30

  1.  

Дюсенова Ермек Кусаиновна

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Сарыарқа аудандық соты

17.03.2017

14-30

  1.  

Казангапова Жанна Ибраевна

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Сарыарқа аудандық соты

17.03.2017

14-30

  1.  

Бурашев Дамир Кашкимбаевич

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық экономикалық соты

17.03.2017

14-30

  1.  

Куралбеков Асылжан Сейтжапарович

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық экономикалық соты

17.03.2017

14-30

  1.  

Шәріп Нұрсұлтан Болатұлы

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық экономикалық соты

17.03.2017

14-30

  1.  

Доскеева Данара Мусатаевна

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық экономикалық соты

17.03.2017

14-30

  1.  

Мустафина Разия Аблаевна

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық экономикалық соты

17.03.2017

14-30

  1.  

Омарбекова Жулдыз Байболовна

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық экономикалық соты

17.03.2017

14-30

  1.  

Кабдулина Калижа Серекпаевна

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Алматы аудандық соты

17.03.2017

14-30

  1.  

Айтимбетова Арайлым Апжаппаровна

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Алматы аудандық соты

17.03.2017

14-30

  1.  

Исаев Абзал Нуржанович

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Алматы аудандық соты

17.03.2017

14-30

  1.  

Байниязова Әсем Маратқызы

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Сарыарқа № 2  аудандық соты

17.03.2017

14-30

  1.  

Сулейменов Дастан Тлеугалийұлы

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Сарыарқа № 2  аудандық соты

17.03.2017

14-30

  1.  

Сыздыкова Алия Еренгаевна

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Алматы аудандық соты

17.03.2017

14-30

  1.  

Касымова Айжан Косылхановна

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Алматы аудандық соты

17.03.2017

14-30

БЕКІТІЛДІ

«Қазақстан Республикасы Жоғарғы соты жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаментінің (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты аппаратының) Астана қаласы бойынша Соттар әкімшісінің басшысы

Р.О.Тауымбеков _______________

«_____» _________________2017ж.

 

Астана қаласы бойынша Соттар әкімшісі

 

Аттестаттаудан өтетін қызметкердің аты - жөні

 

Аттестаттаудан өтетін қызметкердің лауазымы

Санаты

Құрылым бөлімдері

Әңгімелесу күні мен уақыты

  1.  

Ергеш Гүлжамал Қалдарқызы

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық экономикалық соты

18.03.2017

10-00

  1.  

Мадихожаева Турганкул Жолдасбековна

Бас маман – сот мәжілісінің хатшысы

C-R-4

Сарыарқа № 2 аудандық соты

18.03.2017

10-00

  1.  

Әзім Мөлдір Алмасханқызы

Бас маман - сот мәжілісінің хатшысы

С-R-4

Сарыарқа № 2 аудандық соты

18.03.2017

10-00

  1.  

Тайшубекова Анара Курмукашовна

Бас маман - сот мәжілісінің хатшысы

С-R-4

Сарыарқа № 2 аудандық соты

18.03.2017

10-00

  1.  

Нурпеисов Нурлыбек Куатбекович

Бас маман - сот мәжілісінің хатшысы

С-R-4

Сарыарқа аудандық соты

18.03.2017

10-00

  1.  

Болысбекова Меруерт Киясбайкызы

Бас маман - сот мәжілісінің хатшысы

С-R-4

Сарыарқа аудандық соты

18.03.2017

10-00

  1.  

Қарабекқызы Гүлзат 

Бас маман - сот мәжілісінің хатшысы

С-R-4

Сарыарқа аудандық соты

18.03.2017

10-00

  1.  

Куспанов Айбол Адаевич

Бас маман - сот мәжілісінің хатшысы

С-R-4

Сарыарқа аудандық соты

18.03.2017

10-00

  1.  

Баярстанова Марал Мейрамовна

Бас маман - сот мәжілісінің хатшысы

С-R-4

Сарыарқа аудандық соты

18.03.2017

10-00

  1.  

Нұрымбетова Қуанышгүл Саматқызы

Бас маман - сот мәжілісінің хатшысы

С-R-4

Сарыарқа аудандық соты

18.03.2017

10-00

  1.  

Каринбаева Аккумис Сарсенбаевна

Бас маман - сот мәжілісінің хатшысы

С-R-4

Алматы № 2 аудандық соты

18.03.2017

10-00

  1.  

Тажиханов Айдын Кайратович

Бас маман - сот мәжілісінің хатшысы

С-R-4

Алматы № 2 аудандық соты

18.03.2017

10-00

  1.  

Даулетов Канат Бегимкулович 

Бас маман - сот мәжілісінің хатшысы

С-R-4

Алматы № 2 аудандық соты

18.03.2017

10-00

  1.  

Сураганов Төлеген Сарсенбайұлы

Бас маман - сот мәжілісінің хатшысы

С-R-4

Алматы № 2 аудандық соты

18.03.2017

10-00

  1.  

Багаева Сабина Анатольевна

Бас маман - сот мәжілісінің хатшысы

С-R-4

Алматы № 2 аудандық соты

18.03.2017

10-00

  1.  

Бижанова Айдана Мухамедовна

Бас маман - сот мәжілісінің хатшысы

С-R-4

Сарыарқа аудандық соты

18.03.2017

10-00

  1.  

Жалғасбекқызы Жансая

Бас маман - сот мәжілісінің хатшысы

С-R-4

Сарыарқа аудандық соты

18.03.2017

10-00

  1.  

Утегенова Аягоз Аскаровна 

Бас маман - сот мәжілісінің хатшысы

С-R-4

Сарыарқа аудандық соты

18.03.2017

10-00

  1.  

Сагинбаева Жанар Акбекетовна

Бас маман - сот мәжілісінің хатшысы

С-R-4

Сарыарқа аудандық соты

18.03.2017

10-00

  1.  

Алтаева Жулдыз Кайратовна

Бас маман - сот мәжілісінің хатшысы

С-R-4

Алматы аудандық соты

18.03.2017

10-00

БЕКІТІЛДІ

«Қазақстан Республикасы Жоғарғы соты жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаментінің (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты аппаратының) Астана қаласы бойынша Соттар әкімшісінің басшысы

Р.О.Тауымбеков _______________

«_____» _________________2017ж.

 

Астана қаласы бойынша Соттар әкімшісі

 

Аттестаттаудан өтетін қызметкердің аты - жөні

 

Аттестаттаудан өтетін қызметкердің лауазымы

Санаты

Құрылым бөлімдері

Әңгімелесу күні мен уақыты

  1.  

Шакенова Асемгуль Баразовна

Бас маман - сот мәжілісінің хатшысы

С-R-4

Алматы аудандық соты

18.03.2017

14-30

  1.  

Тажимбетов Гани Журабекович

Бас маман - сот мәжілісінің хатшысы

С-R-4

Алматы аудандық соты

18.03.2017

14-30

  1.  

Әлмұқанова Ақбота Әлмұқанқызы 

Бас маман - сот мәжілісінің хатшысы

С-R-4

Алматы аудандық соты

18.03.2017

14-30

  1.  

Ахметжанов Анет Саматович

Бас маман - сот мәжілісінің хатшысы

С-R-4

Алматы аудандық соты

18.03.2017

14-30

  1.  

Адилбеков Шынгыс Адилбекович

Бас маман - сот мәжілісінің хатшысы

С-R-4

Алматы аудандық соты

18.03.2017

14-30

  1.  

Татиманова Кундызай Сенриковна 

Бас маман - сот мәжілісінің хатшысы

С-R-4

Алматы аудандық соты

18.03.2017

14-30

  1.  

Еламан Әділет Ұланұлы

Бас маман - сот мәжілісінің хатшысы

С-R-4

Сарыарка № 2 аудандық соты

18.03.2017

14-30

  1.  

Смаилова Асель  Сарсенбаевна

Бас маман - сот мәжілісінің хатшысы

С-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық экономикалық соты

18.03.2017

14-30

  1.  

Сарсенов Асет Серикович

Бас маман - сот мәжілісінің хатшысы

С-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық экономикалық соты

18.03.2017

14-30

  1.  

Алтеев Данияр Пердебекович

Бас маман - сот мәжілісінің хатшысы

С-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық экономикалық соты

18.03.2017

14-30

  1.  

Албанбеков Мадияр Галымжанович

Бас маман - сот мәжілісінің хатшысы

С-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық экономикалық соты

18.03.2017

14-30

  1.  

Ганоль Елена Сергеевна

Бас маман - сот мәжілісінің хатшысы

С-R-4

Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық экономикалық соты

18.03.2017

14-30

 

Отзывы и предложения